Zapowiedź „Star Wars. Ostatni rozkaz”

14 sierpnia nakładem Wydawnictwa Uroboros ukaże się zwieńczenie uwielbianej przez fanów Trylogii Thrawna, czyli „Star Wars. Legendy. Ostatni rozkaz” Timothy’ego Zahna.

Kiedy wszystkie pionki znajdują się już na swoich miejscach, legendarny imperialny dowódca wprowadza w życie ostatni etap swego planu mającego doprowadzić do upadku Nowej Republiki.

Wykorzystując katańską flotę oraz armię klonów, Thrawn wciąga w pułapkę siły Republiki. Jedynymi osobami, które są w stanie powstrzymać admirała, jest rodzeństwo Skywalkerów oraz dawna protegowana Imperatora, Mara Jade. Na ich drodze ponownie staje jednak mistrz Mrocznych Jedi, Joruus C’Baoth. W starciu z genialnym Thrawnem, który jest w stanie przewidzieć każdy ruch przeciwnika, wygrana wydaje się niemożliwa!

Timothy Zahn urodził się w 1951 roku w Chicago. Amerykański pisarz science fiction, uhonorowany w 1984 Nagrodą Hugo za opowiadanie Cascade Point. Najbardziej znany jest z książek z serii Star Wars (trylogia Thrawna i dylogia „Ręka Thrawna”). Jest również autorem cyklów „Kobra” i „Conquerors”.

mecha1 Administrator