Są zwiastuny 10. sezonu „The Walking Dead” i 5. „Fear The Walking Dead”

Podczas Comic Con zaprezentowane zostały zapowiedzi nowych sezonów produkcji ze świata żywych trupów, czyli 10. odsłony The Walking Dead oraz 5. Fear The Walking Dead. Dowiedzieliśmy się także, że powstanie film kinowy o losach Ricka Grimesa

Widzowie będą mogli cieszyć się nową odsłoną już The Walking Dead 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX! Poniższe materiały wideo pochodzą ze strony https://www.comingsoon.net.

 

Najnowszy sezon może być dla fanów The Walking Dead nie lada zagadką. Czego można spodziewać się po odcinkach 10. sezonu?

 

Angela Kang już od jakiegoś czasu zapowiadała, że widzowie będą musieli przygotować się na przeskok czasowy. Nadal jednak nie wiadomo, jak długi czas minął od zakończenia wydarzeń z sezonu 9. 

 

W nowych odcinkach widzowie dowiedzą się prawdopodobnie, do kogo należał tajemniczy głos z radia. Czy bohaterowie muszą obawiać się kolejnego niebezpieczeństwa? Jedno jest pewne – Angela Kang zapowiedziała, że w The Walking Dead pojawią się rzeczy, które dotąd nigdy nie były pokazywane na ekranie. 

 

W sieci pojawił się również trailer finałowych odcinków 5. sezonu spin-offa serii – Fear the Walkign Dead

mecha1 Administrator