komiksnews komiks

Nowości komiksowe Non Stop Comics – kwiecień 2019

W kwietniu Non Stop Comics wyda trzy tytuły. Dwa z nich to kontynuacje lubianych serii: „Rat Queens tom 5” i „Odrodzenie tom 5”. Absolutną nowością jest francuski hit stylizowany na mangę pt. „Last Man”, wyróżniony m.in. nagrodą w konkursie głównym na festiwalu w Angouleme i przeniesiony do formy serialu animowanego.

Last Man tom 1 – 10 kwietnia

Adrian Velba nie może się już doczekać dorocznych Igrzysk. Jednak jego nadzieje na udział w zawodach rozsypują się w pył, gdy choroba rozkłada jego partnera. Wybawieniem z sytuacji okazuje się tajemniczy przybysz – Richard Aldana – milczący twardziel z na oko zupełnie innego świata. Przypadkowe spotkanie na zawsze odmieni losy obu bohaterów. Jeden z największych francuskich hitów komiksowych ostatnich lat – mangowa ekspresja, europejska wrażliwość, szalona, nieprzewidywalna akcja rodem z amerykańskich blockbusterów.

Rat Queens tom 5: Wielkie magiczne nic – 17 kwietnia

Palisada ma nowego mieszkańca: tajemniczego maga, który chce raz na zawsze skończyć z ludzkim cierpieniem. Kiedy znane nam łowczynie nagród zaczynają znikać, Betty odkrywa przerażającą prawdę o wydarzeniach, które miały miejsce po uwięzieniu Hanny w magicznej próżni…

Odrodzenie tom 5: Wezbrane wody – 17 kwietnia

Już po raz piąty wracamy do zaśnieżonego Wisconsin, by spotkać się z Daną Cypress i resztą bohaterów serii porównywanej do najlepszych książek Stephena Kinga i serialu Twin Peaks.

Damian Drabik

Rocznik 1992. Z wykształcenia historyk sztuki i kulturoznawca, z zamiłowania pożeracz filmów, książek i szeroko pojętej popkultury.