Poznaj bohaterów nowego Legionu Samobójców

Nie trzeba nikogo przekonywać, że w kinowym uniwersum DC panuje śmietnik. Jared Leto zagrał Jokera przez kilkanaście minut i na razie nie wiadomo czy w ogóle powróci, Ben Affleck  pożegnał się już z rolą Batmana, a Idris Elba zastąpił Willa Smitha w Legionie Samobójców. Po tym jak ten ostatni projekt przejął James Gunn do składu antybohaterów dołączyły zupełnie nowe postaci. Będą to:

Ratcatcher czyli Otis Flannegan działający w Gotham City. Potrafi się komunikować ze szczurami. Nanaue, King Shark, humanoidalny rekin, który pojawił się już w telewizyjnym Arrowverse. Polka Dot Man, kolejny przeciwnik Batmana, który może wykorzystywać kropki ze swojego kostiumu w różny sposób, np rzucać nimi w postaci płonących kul. Ostatnią nową postacią będzie Peacemaker, czyli Christopher Smith, pacyfista kochający pokój tak bardzo, że gotów jest w jego celu zabijać.

Możliwe że tę ostatnią postać zagra Dave Bautista, który chciałby podążyć dalej za Gunnem, po tym jak reżysera Strażników Galaktyki wyrzucono z Marvela za dawne tweety.

mecha1 Administrator