hotnews serialserial

Pełna obsada „Mandalorian” – serialu ze świata Gwiezdnych Wojen

W ostatnim czasie regularnie dowiadywaliśmy się o kolejnych aktorach dołączających do obsady planowanego przez Disney serialu rozgrywającego się w świecie Gwiezdnych Wojen. Po tymczasowym zrezygnowaniu z realizacji filmowych spi-offów, tak zwanych „Historii”, obok głównych epizodów to właśnie seriale wydają się być teraz priorytetem. Disney właśnie potwierdził pełną obsadę serii The Mandalorian.
Jedną z gwiazd produkcji będzie Pedro Pascal znany z serialu Narcos. U jego boku wystąpią: Gina Carano (Deadpool), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Emily Swallow (Supernatural), Carl Weathers (Predator), Omid Abtahi (American Gods), Werner Herzog (Grizzly Man) i Nick Nolte (Affliction).

Reżyseruje Jon Favreu, twórca dwóch pierwszych odsłon Iron Mana oraz disneyowskiej Księgi Dżungli. Niektóre epizody wyreżyserują takie gwiazdy jak Taika Waititi (Thor: Ragnarok) czy Rick Fauyiwa (Dope). Wśród reżyserów znajdzie się też Bryce Dallas Howard, którą możecie kojarzyć przede wszystkim jako aktorkę, m.in. z Jurassic World. Ciekawe zatem co z tej mieszanki wyjdzie.

Budżet produkcji to 100 milionów dolarów. Zaplanowano 10 odcinków, które zostaną udostępnione w 2019 roku na platformie streamingowej Disneya.

mecha1 Administrator