Rick Grimes pojawi się w filmach o Żywych Trupach

Jak podaje Variety, stacja AMC będzie kontynuować swoją przygodę z serią The Walking Dead w postaci pełnometrażowych filmów osadzonych w uniwersum. Co najważniejsze jednak, w produkcjach miałby wystąpić Andrew Lincoln grający ikoniczną postać Ricka Grimesa.

Według doniesień, realizacja filmów zaczęłaby się najwcześniej w 2019 roku. Za scenariusz miałby odpowiadać autor skryptów do serialu Scott Gimple. Posunięcie AMC związane jest oczywiście z ostatnimi wydarzeniami w serialu.
– Mamy olbrzymie pole do manewru – zaczniemy z nowymi produkcjami z udziałem jednego z wodzących aktorów telewizyjnych, a prywatnie najlepszych ludzi jakich poznałem – mówi Gimple.

– Te filmy będą stanowiły dużą ewolucję w stosunku do tego, co robimy do tej pory, w kontekście skali realizacji. Będziemy kontynuować historię Ricka Grimesa, a przed nami zupełnie nieznane miejsca ze świata The Walking Dead, nowi bohaterowie i wiele więcej – dodaje.

 

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.