KsiążkiKsiążki nowości

„Powiedz, że jesteś moja” – zapowiedź thrillera

Każdy myśli, że umarła. Ty wiesz, że żyje. Ktoś robi wszystko, żeby ukryć prawdę. Gdyby twoja roczna córka zaginęła, czy rozpoznałabyś ją dwadzieścia lat później? Pierwszy szwedzki thriller psychologiczny, który stał się sensacją światowego rynku wydawniczego – prawa do wydania sprzedano do kilkudziesięciu krajów. Przekonaj, się, dlaczego!

Wydawnictwo Zysk zapowiada thriller psychologiczny „Powiedz, że jesteś moja”. Jest to trzymająca w napięciu historia kobiety, która przed laty straciła córkę. Dwadzieścia lat później rozpoznaje ją w twarzy kobiety, która nieoczekiwanie zjawia się w progu jej kliniki psychoterapeutycznej. To spotkanie okaże się początkiem bardzo niebezpiecznej podróży w przeszłość! 

„Jeśli lubicie poczuć dreszcze na plecach, gęsią skórkę na rękach i nie przeraża Was ścisk gardła – ta historia jest na pewno dla Was.”
spadlomizregala.pl

„… klimatyczna okładka, pachnący lekko kwaskowy papier, a przede wszystkim opis, szybko przekonały mnie, by zacząć czytać. Kiedy już zaczęłam, nie mogłam przestać.”
instagram.com/ar.letta

„Ta książka zdecydowanie musi trafić na Waszą listę czytelniczą.”
czaplinskaczyta.blogspot.com

„Powiedz, że jesteś moja” to nie tylko dobrze przemyślany i skonstruowany thriller psychologiczny, ale także paleta niezapomnianych, chwytających za serce emocji.”
http://thievingbooks.blogspot.com

mecha1 Administrator