Box Office USA: Avengers rządzi ale notuje spadek

Po raz kolejny w amerykańskim box office nie było mocnych na Wojnę bez granic. Widowisko Marvela notuje kolejny zastrzyk gotówki, w weekend zarabiając 61,8 milionów dolarów. I choć to w dalszym ciągu fantastyczny wynik, to specjaliści rynku sugerują że w ostatecznym rozrachunku film braci Russo może nie wyprzedzić nawet bratniej produkcji – Czarnej Pantery. Wszystko za sprawą drugiego Deadpoola, który wkroczy do kin już za kilka dni i prawdopodobnie zostawi konkurencję w tyle – co dla Avengers może oznaczać utratę widzów.

Drugie miejsce w weekendowym box office zajęła premiera od Warner Bros – Life of the Party z wynikiem 18,5 mln $. Komedia z Melissą McCarthy sprzedała się gorzej niż oczekiwali twórcy. Tymczasem 16,5 mln $ zarobił film Breaking In (kosztujący zaledwie 6 mln, można więc już mówić o sukcesie).

Kolejne miejsca w box office USA: 4. I że cię nie opuszczę – 10,1 mln $; 5. Ciche miejsce – 6,4 mln $; 6. Jestem taka piękna – 3,7 mln $; 7. Rampage: Dzika furia – 3,4 mln $; 8. Tully – 2,2 mln $; 9. Czarna Pantera – 1,9 mln $; 10. RBG – 1,2 mln $.
Redakcja Recenzent
follow me

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.