Zapowiedzi Non Stop Comics [styczeń-maj]

Wydawnictwo Non Stop Comics opublikowało katalog z jednej strony podsumowujący miniony rok wydawniczy, z drugiej – zapowiadający najbliższe publikacje Wydawcy.

Jako pierwszy w styczniu pojawił się drugi tom znakomitego Odrodzenia (10.01.2018), w którym autorzy, niczym Stephen King w swoim najlepszym wydaniu, łączą kryminał z fantastyką, rodzinny dramat z horrorem, rozrywkę z wielowątkową, rozbudowaną fabułą.

17 stycznia światło dzienne ujrzy z kolei drugi tom Paper Girls, czyli kontynuacja komiksowego hitu utrzymanego w klimatach Stranger Things.

24 stycznia przeczytamy dalsze przygody rodziny Caine’ów w tomie drugim Głębi. Stel ma być pierwszym od tysiącleci człowiekiem, który postawi stopę na wysuszonej ziemi. Wierzy że znajdzie tam kosmiczną sondę zawierającą współrzędne nadającego się do zamieszkania świata.

Kolejną kontynuację przeczytamy już 7 lutego, kiedy to na rynek trafi Giant Days tom 2. To nadal problemy z niedojrzałymi chłopakami, świąteczne bale i atakująca znienacka przeszłość.
Walentynki należeć będą do Rat Queens. Tym razem na te piękne i diabelnie niebezpieczne bohaterki czekają zupełnie nowe przygody.

21 lutego poznamy z kolei dalsze losy Tank Girl, czyli jedynej w swoim rodzaju heroiny, która tyłki kopie aż miło.

Na 7 marca zaplanowano kolejny tom popularnej Monstressy. Tego samego dnia zadebiutuje także nowość na polskim rynku – Pieśń zapomnienia od Roberta Kirkmana. Tydzień później światło dzienne ujrzy kontynuacja znakomitego The Black Monday Murders. Jeszcze w marcu przeczytamy także drugi tom Zabij albo zgiń.

W kwietniu kolejne kontynuacje: trzecie tomy Tank Girl, Giant Days i Paper Girls. Będzie także jedna nowość, mianowicie Vei Sary Elfgren.

W maju będziemy kontynuować przygody z Rat Qeens, Głębią, Odrodzeniem, Zabij albo zgiń i Wbrew Naturze. Nowością i niewątpliwą gratką dla czytelników będzie Pan Higgins wraca do domu od Mike’a Mignoli. Cały katalog znajdziecie pod TYM LINKIEM.

mecha1 Administrator