#ZACZYTANI2018 – tysiące przecenionych ebooków

Już po raz kolejny sklep internetowy ebookpoint.pl organizuje noworoczną promocję prowadzoną pod hashtagiem #ZACZYTANI2018 . Wyjątkowe święto publikacji elektronicznych odbędzie się w dniach 2-3 stycznia 2018. Dla Czytelników przygotowano ponad 12 000 tytułów (ebooków i audiobooków) w promocyjnych cenach.

Wszystkie tytuły objęte zostały zrabatowane do czterech progów cenowych: 6.90 zł, 9.90 zł, 14.90 zł i 19.90 zł. To obniżki sięgające nawet 93% cen detalicznych!

W promocji biorą udział takie wydawnictwa jak Czarna Owca, Wielka Litera, SQN, Rebis, Psychoskok, Novae Res, PWN, Harper Collins, Smak Słowa, Zysk i wiele inych. Miłośnicy dobrej literatury będą mogli znaleźć zarówno klasyczne pozycje, jak i zupełne nowości we wszystkich gatunkach literackich. Promocja trwa tylko do północy 3 stycznia. Wszystkie tytuły biorące udział w akcji znajdziecie pod TYM LINKIEM.

Damian Drabik Administrator

Rocznik 1992. Z wykształcenia historyk sztuki i kulturoznawca, z zamiłowania pożeracz filmów, książek i szeroko pojętej popkultury.