Wyczekiwany debiut: Alice Reynolds „Rozgrywka”

Rozgrywka Alice Reynolds przez wydawcę określana jest mianem najbardziej wyczekiwanego debiutu tego roku. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Albatros już 24 lutego.
Rozgrywka to trzymający w napięciu thriller psychologiczny, który rozgrywa się w spektakularnej górskiej scenerii.

Jak przekonuje Wydawnictwo Albatros: „Tę powieść mogłaby napisać Agatha Christie, gdyby tylko była wielbicielką sportów zimowych”.

Gdy Milla otrzymuje zaproszenie na spotkanie grupy dawnych przyjaciół w ośrodku narciarskim, który był świadkiem szczytu jej kariery, nie może sobie odmówić wyjazdu. Zwłaszcza że zaproszenie wysłał ktoś szczególnie dla niej ważny.

Curtis, Dale, Heather, Brent – minęła dekada, odkąd Milla ich widziała. I tyle samo czasu, od kiedy podczas elitarnych zawodów snowboardowych Saskia, jedna z nich, zniknęła bez śladu.

Cała piątka spodziewa się kameralnego weekendu wysoko w górach, ale kiedy tylko przekraczają próg schroniska, znikają ich telefony, a kolejka górska przestaje działać. Zamiast ognia w kominku czeka na nich instrukcja gry, która spowoduje, że odkryją swoje sekrety. I tajemnicę tego, co naprawdę wydarzyło się lata temu w dniu zawodów…

Nie wiadomo, kto zorganizował to spotkanie, ale odnalezienie tej osoby staje się kwestią życia i śmierci. Tym bardziej, że zbliża się zamieć, która wkrótce odetnie im drogę ucieczki.

W opuszczonym schronisku pod alpejskim lodowcem sekrety z przeszłości wyjdą wreszcie na jaw…