Lashana Lynch nowym agentem 007?

Jak podają brytyjskie media znana z Kapitan Marvel czarnoskóra aktorka Lashana Lynch już w najbliższym, 25 Bondzie, przejmie od Daniela Craige’a pałeczkę jako nowa agent 007! Byłoby to z pewnością duże zaskoczenie, wszyscy bowiem prześcigali się w proponowaniu kolejnych nazwisk w kontekście nowego Bonda, wiadomo bowiem że dla Craige’a będzie to ostatni film w roli. Bond pozostanie Bondem, ale numer 007 z licencją na zabijanie przypadnie innemu agentowi, którym będzie kobieta imieniem Nomi. 

Daily Mail na podstawie tajemniczego źródła z planu twierdzi, że w nowym Bondzie otrzymamy początkową scenę, podczas której bohater grany przez Craige’a zostanie wezwany z emerytury do siedziby MI6. – Wejdź, 007 – powie M., a do pomieszczenia wejdzie młoda, piękna, czarnoskóra kobieta – czytamy w artykule w Daily Mail.

– Bond, oczywiście, jest atrakcyjny dla nowej agent 007 i spróbuje na niej swoich sztuczek uwodzenia, będzie jednak zaskoczony, kiedy nie zadziałają na tę błyskotliwą, młodą czarnąkobietą, która nie będzie zainteresowana wskoczeniem do jego łóżka. Przynajmniej na początku – powiedział w wywiadzie dla The Daily Mail człowiek z planu 25 Bonda.

Należy pamiętać, że agent 007 to w tym wypadku nie konkretnie James Bond. Lynch przejmie licencję na zabijanie, ale nic nie znaczy to w kontekście samego Bonda, który nadal może mieć swoją filmową serię. Kto wie, być może jednak twórcy zdecydują się na zupełną rewoltę i od tej pory będziemy śledzić już losy Nomi.

mecha1 Administrator