KsiążkiKsiążki nowości

Praca marzeń? Wydawnictwo W.A.B. szuka testera kryminałów i thrillerów!

Wydawnictwo W.A.B. udowadnia ostatnio że świetnie umie w promocję! Najpierw książki pochowane w lasach, które okazały się znakomitą zabawą, teraz poszukiwania testera kryminałów. To nie żart! Można wyjechać w góry, czytać książki i jeszcze przy tym zarobić.

Z okazji premiery powieści „Lissy” Luki D’Andrei (autora bestsellerowej Istoty zła!) na polskim rynku pojawia się wyjątkowa akcja! Wydawnictwo W.A.B. ma gratkę dla wszystkich moli książkowych! A szczególnie dla tych, którzy kryminały łykają seriami, a lektura thrillerów wywołuje u nich szybsze bicie serca.

Do zadań testerki lub testera kryminałów będą należały: tygodniowy pobyt w górach, lektura jednego thrillera lub kryminału – wskazanego przez wydawnictwo – dziennie oraz przekazywanie w formie elektronicznej swoich rekomendacji. Wydawnictwo pokrywa koszty pobytu, podróży w polskie góry oraz… wypłaca honorarium w wysokości 2000 zł netto za czytanie książek!

Jest tylko jeden warunek: kandydatów i kandydatki, oprócz CV, wydawnictwo prosi o dołączenie recenzji „Lissy” Luki D’Andrei – thrillera, który – jak głosi opis z okładki – mrozi serca!

CV oraz autorską recenzję „Lissy” organizatorzy proszą wysyłać na adres lissy@gwfoksal.pl, w tytule maila wpisać „Testerka/tester thrillerów”.

Wydawnictwo czeka na zgłoszenia do końca października. Testerka lub tester kryminałów zostanie wyłoniona/-y do końca listopada.
Damian Drabik

Rocznik 1992. Z wykształcenia historyk sztuki i kulturoznawca, z zamiłowania pożeracz filmów, książek i szeroko pojętej popkultury.