Michael Fassbender gwiazdą Kung Fury!

Pamiętacie pół-godzinny hit Davida Sandberga Kung Fury o przygodach policjanta, który wybiera się w przeszłość do nazistowskich Niemiec, aby raz na zawsze powstrzymać Adolfa Hitlera? Film powróci w pełnometrażowym wydaniu, a jego gwiazda zostanie Michael Fassbender.

Za reżyserię ponownie będzie odpowiadał twórca oryginału, David Sandberg, który wystąpi także po drugiej stronie kamery. W obsadzie znalazł się również David Hasselhoff. Kung Fury wyprodukują twórcy TO, David Katzenberg, Seth Grahame-Smith i Aaron Schmidt. Ich ekranizacja prozy Stephena Kinga zarobiła na całym świecie ponad 700 milionów dolarów.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się latem. Fabuła produkcji osadzona będzie w 1985 roku. Bohaterem ponownie będzie policjant Kung Fury strzegący bezpieczeństwa Miami. Fury będzie musiał podróżować w czasie i przestrzeni, aby uratować przyjaciół i pokonać okrutne zło z przeszłości.

Oryginalną krótkometrażówkę sprzed trzech lat możecie zobaczyć poniżej:

 
Redakcja Recenzent
follow me

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.